تمرینات جامع والیبال ( مقدماتی تا پیشرفته )                     قیمت : 200000 ریال

 

موفقیت در والیبال بطور گسترده‌ای وابسته به 2 فاکتور است، اول توانایی اجرای بازی والیبال؛ شامل ماهر بودن در تکنیک‌های مختلف و دوم لذت بردن از بازی، یعنی حتی اگر بازیکنی تبحر بالایی در اجرای مهارتها نداشته باشد با لذت بردن از بازی رشد و یادگیری سریعی از تکنیک‌ها و مهارت‌های والیبال را خواهد داشت.

از اهداف مهم مربیگری در والیبال نه تنها آموزش مهارت‌های این رشته ورزشی بلکه حفظ و تثبیت علاقه بازیکنان به ادامه حضور در این ورزش است به گونه‌ای که از پتانسیل جسمانی آنها نهایت استفاده به عمل آید. به عبارت دیگر مربیان والیبال باید با آموزش مهارت‌های بازی سبب جذاب شدن و رضایت‌مندی شرکت کنندگان در بازی شده و آنها را در یادگیری اهدافشان یاری کنند.

هدف از نگارش این کتاب :

این کتاب برای مربیان والیبال که درک بالایی از بازی والیبال، قوانین پایه، لغات و اصطلاحات رایج در آموزش و یادگیری والیبال دارند تهیه شده است.

هدف اولیه این کتاب کمک به مربیان در آماده‌سازی اولیه مهارتهای عملکردی بازیکنان است. در واقع برای پرورش و رشد فکری و جسمانی بازیکنانی که توانایی انتخاب و بکارگیری پاسخ‌های مناسب در زمان درست را نداشته اما قوانین بازی را به خوبی می‌دانند و حین بازی بکار می‌گیرند. الگوی پیشرفت خطی بازیکنان والیبال از شکل 1 تبعیت می‌کند.

 

 

 

 

مترجمین : علی فتاحی، محمود افشاردوست، بهنام محمودی

سال و نوبت چاپ : اول / 1394

قیمت : 200000 ریال

برای سفارش این کتاب تماس حاصل نمایید