پاسخ به سوالات نوجوانان                                قیمت : 100000 ریال

 

نوجوانی مرحله پر اهمیت در مراحل رشد انسان است. به اذعان تمام روانشناسان در حوزه‌ها و دیدگاه‌های مختلف، نوجوان در مرحله پشت سر گذاشتن دوران کودکی و رسیدن به دوران جوانی قرار دارد. در این گذار
پر پیچ و خم به پشتوانه وارد شدن به مرحله تفکر انتزاعی و استقلال فکر، سوالات مشکلات و ابهامات زیادی ذهن او را درگیر می‌کند.

از طرفی ذهن فعال و کنجکاو نوجوان به دنبال پیدا کردن جواب قانع کننده و منطقی بوده و از طرف دیگر به علت وجود برخی محدودیت‌های (فرهنگی، شخصیتی، اقتصادی و..) پاسخگری مناسبی در اختیار ندارد.

لذا بعد از سالها کار با نوجوانان عزیز و خانواده‌هایشان  و بر آن شدم مجموعه‌ای از سوالات این آینده‌سازان که بیشترین فراوانی را دارد تهیه نموده و با پاسخگویی به آنها منبع و مرجع قابل دسترس مناسبی بدون محدودیتهای پرسشگری، در اختیار شأن قرار دهم.

با این هدف با مراجعه به مدارس مقطع راهنمایی مناطق غرب و جنوب و شهر ری و با همکاری مدیران و مشاوران محترم  مدارس اقدام به جمع‌آوری حدود 1500  سوال نموده و با دسته‌بندی آنها، به 60 موضوع و سوال مشترک رسیدم و سعی کردم در این کتاب با توجه به فراخور سن و ویژگی‌های مخاطب به آنان جواب بدهم.

متن روان و محاوره‌ای انتخاب شده برای پاسخ به سوالات، به جهت کاربردی کردن مطالب و ارتباط راحت‌تر با گروه هدف می‌باشد. به عبارت دیگر این کتاب را می‌توانم یک کتاب کارو راهنمای عملی در خصوص کمک به حل مشکلات نوجوانان معرفی نمود.

 

 

 

مولف : سیده خدیجه باقر زاده

سال و نوبت چاپ : اول / 1394

قیمت : 100000 ریال

برای سفارش این کتاب تماس حاصل نمایید