مراقبت معنوی

قیمت : 250000 ریال

 

الحمد لله الذی هدانا لهذا و ماکنا لنهتدی لولا ان هدانا الله

زبان چون منی قاصر از بیان سپاس و شکر نعمت پروردگار است که اول معلم اوست که فرمود: "الرحمن، علم القران، خلق الانسان، علمه البیان"، او که خود را با صفت رحمان معرفی نموده و  از روی مهر به ما هستی و قدرت بیان عطا فرموده، پس می گوئیم که: "الهی انطقنی بالهدی و الهن التقوی"  و پس از او نبی مکرمش وسپس مولایم امیرمومنان علی علیه­ السلام که فرموده: «آن کس که به من کلمه­ای آموخت مرا بنده خود ساخت».

مفتخرم به شاگردی در محضر پدر عارفم که به من رضا به قضای الهی و تفویض امور به حق را آموخت، به محبتهای مادرم که چگونه عشق ورزیدن را از او آموختم و به زندگی در کنارمرحوم خواهر محنت کشیده ام که صبر بر بلا و سکوت حکیم را از او آموختم. شاکرم به دعای تمام بیمارانم که اساتید من بودند و کتاب نانوشته وجودشان همه درس بوده و هست.

سربلندم به شاگردی اساتید معظم فرهنگستان علوم­ اسلامی قم، خصوصاً مرحوم حجه­ الاسلام حسینی الهاشمی که با اخلاص خود به من درس دینداری و اخلاص دادند. سرافرازم به دلسوزی، محبت و هم نشینی در کنار اساتید معظم ایران، به دل گرمی­های آنان، به دستگیری و لطفشان از این دانشجوی خود، که مرا مرهون خود نموده­اند و سپاسگزار ایشانم.

و چه خوشبختم به شاگردی در محضر شهدای حوزه­های علمیه چون شهید مطهری و شهید بزرگوار دستغیب شیرازی، که پس از ادای شهادتین به زبان مسلمان شده بودم، با عمل تلاش کردم تا ایمان به قلبم وارد شود و مومن گردم و امیدوارم روزی با اعضاء و جوارحم ایمان را به ظهور رسانده و چون ایشان در جرگه اهل تقوی وارد گردم. 

 

 

 

مولف: دکتر مینو اسد زندی

سال و نوبت چاپ : اول / 1395

قیمت : 250000 ریال